Yamaha Motosiklet Modelleri

1953 yılında ilk defa Genichi Kawakami önderliğinde kurulan Yamaha, bugün hala öncü bir motosiklet firması olarak üretim yapmaktadır. Avrupa, Asya gibi kıtaların birçok ülkesine ürünlerini ulaştırmaya devam etmektedir. Yamaha, uzun yıllardır motosiklet üreticisi olarak piyasada yer aldığı için birçok motosiklet serisini piyasaya sunmuştur. Yamaha motosiklet modelleri serileri olan 50 cc, Urban Mobility, Urban Mobility Scooter, Sport Scooter, Super Sport, Hyper Naked. Sport Touring, Sport Heritage, Adventure ve Off Road Competition serilerini piyasaya sunmuştur. Sadece klasik motosikletler değil aynı zamanda yıllar geçtikçe kar motosikletleri, karting aracı motorları ve scooterlar da eklendi. Yamaha Motor Company bünyesinde üretilen Yamaha motosiklet modelleri yüksek çeviklik ve olağanüstü kalite ile donatılmıştır. Seçtiğiniz motor ister yarış ister günlük kullanım için yaşam standartlarınızı yükseltecek bir hizmet sunuyor.

Birazda Şirket

İlk defa sadece Japonya’da değil ABD’deki yarış severler ile buluşan yarış motorları büyük bir heyecanla karşılandı ve kullanımı yarış alanında artmaya başladı. En yeni modellerden olan MT serisinin son çıkardığı MT-09 japon tasarımı ve felsefesinin oluşturduğu 889 cc olan bir motor olarak piyasaya sürülmüştür. Hem ıslak hem de kuru zemin için mükemmel bir sürüş keyfi yaşatan MT-09, R1M’nin renklerinden esinlenerek yaratılmıştır. MT-09 gibi pek çok araçta da görülebiliniyor ki Yamaha her model ile bir yenilik sunuyor.

İhtiyacınıza göre ister daha hafif ve şehir içinde kullanmak için daha uygun ister yarışçılar için uygun olan ya da görüş açısı yüksek ve daha sert zeminlerde bile daha yükseğe çıkabilen modellerin özelliklerini dikkate alarak kendi aracınızı seçebilirsiniz. Bu modellerden biri olan Scooter modeller şehir içi kullanımda çok rahattır ve genel olarak kuryeler tarafından kullanılmaktadır. Başka bir model olan az yakıt tüketimi sağlayan Yamaha Ybr 125 gibi araçlar ile hem hızlı ve kıvrak bir sürüş keyfi yaşayabilir hem de maliyetin ve de yakıtın ucuz olması nedeni ile uzun süreli bir sürüş yaşayabilirsiniz. Bu gibi modeller arasından kıyaslama yaparak siz de size uygun modeli sitemizden arayarak seçebilirsiniz.

Bütün Yamaha Motosiklet Modellerinin teknik özellikleri görmek ve diğer modeller ile karşılaştırmak için tıklayabilirsiniz.